Akcja Mikołajkowa

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji Mikołajkowej.

Otrzymaliśmy ponad 150 wypełnionych zgłoszeń od państwa, spośród których ciężko było wybrać zwycięzcę jednakże jednogłośnie wybrana została Pani Anna, która wraz z mężem i synem odwiedzi nas w tym roku.

Zapraszamy ponownie do wzięcia udziału w listopadzie 2023!

Spis Treści

Wielu z Was mnie zna, czy to osobiście (bo zostaliście klientami w mojej wypożyczalni samochodów na lotnisku w Rinas, Tirana) czy też znacie mnie tylko z grup o Albanii, gdzie służę pomocą i radą.

Robiłem w życiu wiele rzeczy, miałem różne firmy, zarządzałem ludźmi, podróżowałem, przygarniałem zwierzęta, pomagałem w rozmaitych problemach prawnych i nie tylko,

jednakże zawsze marzyłem by być Świętym Mikołajem.

Przynosić wszystkim prezenty, widzieć radość i uśmiech na twarzach obdarowywanych. Choć w ten jeden dzień w roku spełniać czyjeś marzenia. Uszczęśliwić kogoś, kto bardzo czegoś pragnie lecz nie ma sam takiej możliwości. Dlatego też, w tym roku, by spełnić swoją egoistyczną potrzebę zaspokojenia swoich marzeń, chciałbym zostać świętym mikołajem. Takim prawdziwym albańskim shenkolle  dla jednej polskiej rodziny i  zaproponować im całkowicie bezpłatnie 7 dniowy pobyt w apartamencie w Albanii wraz z udostępnieniem na ten czas samochodu z mojej wypożyczalni.

Jedyne kryteria:

polska rodzina 2+1 lub 2+2,

we własnym zakresie: zakup biletu lotniczego, wyżywienie w trakcie pobytu.

Jeśli znacie jakąś rodzinę spełniającą kryteria i uważacie, że chciałaby podjąć wyzwanie odwiedzenia i poznania Albanii, a nie jest w stanie zrealizować swoich marzeń z przyczyn finansowych, poinformujcie ich o tej akcji mikołajkowej Grupy 3BOR.

Natomiast jeśli ktoś z właścicieli apartamentów na terenie Albanii lub osób organizujących wycieczki chciałby się przyłączyć do mojej akcji mikołajkowej 3BOR GROUP i zaproponować coś całkowicie bezpłatnie, to zapraszam do kontaktu na maila lub telefonicznie zawsze możemy wybrać 2 lub 3 rodziny 🙂

Akcja mikołajkowa 3BOR GROUP:

Udostępniamy bezpłatnie samochód na lotnisku i apartament w Orikum (Vlora) na 7 dni

Kryteria udziału, zasady i warunki

 

  • Rodzina z Polski 2+1 lub 2+2 (jesteśmy Polakami i nie chodzi tutaj o żadną dyskryminację ale preferujemy naszych rodaków)

  • We własnym zakresie: zakup biletu lotniczego w wybranych datach, wyżywienie podczas pobytu, tankowanie samochodu.

  • Prosimy o wypełnienie i przesłanie Formularza zamieszonego poniżej  

  •  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z Państwem przed końcowym wyborem rodziny. W tym celu prosimy o podanie numeru kontaktowego do siebie. Nie zamieszczajcie w formularzu żadnych danych wrażliwych. Poprosimy o dane rodzinę, która zostanie wybrana.

  • Zgłoszenia można przesyłać do 23.12.2022r. godziny 23:30

  • Wybór rodziny nastąpi 24.12.20222r wtedy zostanie podjęta decyzja, która z rodzin odwiedzi Albanię przy naszym udziale. Pozwolimy sobie poinformować Was telefonicznie i mailowo do 26.12.2022r.

  • Termin realizacji prezentu mikołajkowego dla wybranej rodziny: od 01.01.2023 do 15.04.2023r.

  • Czas pobytu: 7 dni (do ustalenia w zależności od terminów lotów)

  • Dodatkowe informacje:

Ze względu na porę roku preferowany wiek dzieci 5-18 lat.

Jeśli nie posiadasz prawa jazdy lub obawiasz się jazdy po Albanii możemy ci udostępnić samochód z kierowcą daj nam tylko o tym znać.

Organizator: Robert Giza 3bor Group – Jedyna polska Wypożyczalnia Samochodów na terenie Albanii (Rinas,Tirana)